Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanítóképzős illetve tanárképz...

Regicica2000 kérdése:

Tanítóképzős illetve tanárképzős egyetemisták, segítene nekem valaki?

Figyelt kérdés
Jövőre érettségizek, mindenképpen tanító vagy tanár szeretnék lenni, de ezt még nem döntöttem el. Tudnátok segíteni, melyik érné meg jobban? Ha tanár lennék, akkor német szakot választanék. Ezen kívül hetente kb hány órátok van? Előre is köszönöm szépen a segítséget

2017. aug. 18. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én tanító szakon voltam. 1 évet. Ezt nem ajánlom! Sok az óraszám ugyan, legalábbis nekünk, és szerintem nagyon könnyű szak.
2017. aug. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hány órátok van egy héten? Mármint úgy értem, hogy hány órát töltötök az egyetemen?
2017. aug. 18. 13:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt olyan nap amikor reggel nyolctól este hatig bent voltam, illetve volt olyan is amikor nyolctól négyig voltam. Ez utóbbi felüdülésnek számított!
2017. aug. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!