Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták! Nektek fizettek...

Egyetemisták! Nektek fizettek a nyári gyakorlatért?

Figyelt kérdés

Szerződésben az van, hogy 6 hét után kötelező. Viszont nekünk csak 4 hetes volt, ezért ez pont nem esik bele. Hetekig hitegettek, hogy fizetni fognak (biztosítónál vagyok), illetve ma lejár, erre kitalálták, hogy hoppá mégsem. Eddig mindenkinek fizettek és ők döntik el adbak vagy sem.

Az más kérdés, hogy mindennap ott tölthettem 8 órát. A feladataim: kávéfőzés, fénymásolás, nyomtatás, papír lefűzés, telefonfelvétel...

Annyira dühös vagyok, hogy elmondhatatlan. Ráadásul bunkók is voltak velem nagyon. Gondoltam, ha megígérték, annyit kapok, mintha diákmunkáztam volna. A legjobb az egészben, hogy így sehova dolgozni sem tudtam elmenni.


2017. júl. 28. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
milyen szakon tanulsz ?
2017. júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
BGE-gazdálkodási menedzsment
2017. júl. 28. 14:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem...meg en fizettem nekik.
2017. júl. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ugyanott vagyok ahol te,és én is ezen a nyáton voltam 4 hetes szakmai gyakorlaton,és nekem sem fizettek semmit :( Külön szívás,hogy olyan helyen voltam ahol keményen túlórázni kellett,így akár 10 órát is dolgozni kellett.. jó kis nyári program a 40 fokban, ráadásul ingyen..
2017. júl. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Harmadéves orvosi egyetemiste vagyok AOK-n. Nyári gyakorlat 4 hét a belgyógyászaton. Ahol a nővérhiány miatt a nővérek munkáját vegeztük el. Volt hétvégi ügyelet és esti ügyelet is. Mindezért egy huncut bruznyákot sem fizettek. Igaz velünk ezt legalább közölték előre.
2017. júl. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Vodafonelive ***** válasza:
100%
Én nekem sem fizettek, de én a 6 hét után 5 hetet még lehúztam pluszba, tehát egész nyáron ott voltam, hétfőtől-péntekig, mindezt azért, mert tanultam és volt értelme, számomra megérte, mert a gyakorlati tudást tudtam kamatoztatni az őszi félévben, utolsó félévben gyakornokként is helyt tudtam állni egy tervezőnél. (épületgépész szak)
2017. júl. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Orvosi 6. év csak gyakorlatból áll (10 hetes Belgyógyászat, 7 hetes Gyermekgyógyászat stb. stb.) és azért sem kapsz semmi :DD
2017. júl. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

A nagy lófszt, igaz, csak 4 hét volt :D Inkább éreztették velem minden nap, hogy hálás lehetek, hogy járhatok gyakorlatra.

Üdv: egy orvostanhallgató

2017. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mérnökinfó bsc-n nekem 6 hét volt a kötelező szakmai gyakorlat. Gyakornok voltam egy multinál iskolaszövetkezeten keresztül. Habár 4 hónapot voltam, már az első hónap után fizettek. Bruttó 800 és nettó 680 forint volt az órabér.
2017. júl. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Orvosis gyakorlat nagy egyetemi klinikán, belgyógy: igyekezz nem útban lenni, örülj, ha szóba állnak veled, vagy kifogsz egy rezidenst, aki érti, hogy miért is vagy ott.

Sebészet egy évvel később: érdekes műtétek nézése, lehetett tanulni némi elméletet a következő féléves tárgyból, gyakorlati készséget nem igazán.

Fizetni természetesen semmit, pedig belgyógyon a rezidens közbeavatkozása után már érdemi segítség tudtunk ott lenni, nem csak nézelődtünk.

2017. júl. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!