Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » OKJ-s képzésen van évnyitó?...

OKJ-s képzésen van évnyitó? Ki kell öltözni? Mire számíthatok majd?

Figyelt kérdés
Nappali tagozatos leszek, de a honlapon sem találtam még konkrét infót, csak egy felosztást, hogy a nappalisoknak nyolcra kell menni és az lesz az első tanítási nap. Évnyitóról nem találtam még infót.
2017. aug. 19. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi ilyesmi. Mi konkrétan bementünk, azt sem tudtuk, hogy mivan és már elkezdett tanítani a tanár. Vicces volt. Az elején mindenki azt hitte, hogy nagy szigor lesz. Aztán csak heti egyszer, majd havi egyszer jártak be csak. Szóval felesleges ráizgulni.
2017. aug. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató. :D Szerintem már örülni fogok, ha időben megtalálom a termet. Kész labirintus az iskola
2017. aug. 19. 12:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Van ahol van
2017. szept. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Melyik suliba mész?
2017. szept. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már tárgytalan a kérdés. Egyébként nem volt.
2017. szept. 4. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!