Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tárgyfelvétel - Corvinus?

Tárgyfelvétel - Corvinus?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Idén kezdek Corvinuson, és az lenne a kérdésem, hogy a gólyáknak is maguknak kell felvenni minden tárgyat? Mert csomó ismerősöm más egyetemekről mondta, hogy a gólyák az első órarendjüket sosem maguk cisnálják,... de itt nem hallottam erről semmit.

2017. aug. 19. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is most fogok kezdeni a Corvinuson, nekem nagyon úgy tűnik, hogy nekünk kell majd felvenni a tárgyakat, főleg, hogy a beiratkozási időszak napján este 6-tól kezdődik a tárgyfelvétel az I. évfolyamosoknak..Én ebből csak arra tudok következtetni, hogy magunknak kell intézni..:)
2017. aug. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Áh, értem, én is erre gondoltam, csak kicsit furcsa még minden, azt hittem legelsőnél segítenek..:D Milyen szakon leszel?
2017. aug. 19. 21:26
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

A 0. héten biztos lesz valami kis rövid ismertető a tárgyfelvételről, mindenesetre tegnap órákig tanulmányoztam a neptunt, hogy nagyjából képben legyek, hogy milyen tárgyakat kéne felvenni :D

Emberi erőforrások, te mire fogsz járni?

2017. aug. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
haha, nálam ugyanez csak én délután óta tanulmányozom ezt:DD gazdinfo
2017. aug. 19. 21:33
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Na, nekem a mai program az a hálózsákvadászat volt a gólyatáborra, mivel biztos úgy gondoltam, hogy poén lesz, ha hetekig figyelmen kívül hagyom azt az apró tényt, hogy oda kérnek hálózsákot, nekem viszont nincs, és az utolsó pillanatban döntök úgy, hogy mégiscsak venni kéne most már egyet :D


Hú, nekem pont az infó az, amit szívesen kihagynék a kötelező tárgyak közül..:D

2017. aug. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen egyedul fogjátok felvenni viszont van egy operatív tanterv (ajánlott tanterv) minden szakhiz úgyhogy tudni fogjátok mit kell mindenképp felvenni. Egyébként az öcsisek segíteni fognak a tárgyfelvételben, de ha van kérdésed írj egy privit meg egy szakot és megmondom mit vegyél fel:)
2017. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha magadnak kell felvenni, akkor csak annyi a teendőd, hogy Neptunban rámész a tárgyfelvételre és ott kilistázza neked a felvehető tárgyakat ajánlott félév szerint. Vagy ha nem félév szerint rendezi a listát, akkor állítsd át arra és itt az első féléves tárgyakat kell majd felvenned plusz egy tesi tárgyat (ami 0. féléves tárgyként lesz listázva), ha már akkor el akarod kezdeni teljesíteni.
2017. aug. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
0. héten megmutatjuk, hogy mi is ez meg segítünk a tárgyfelvételben tippekkel, szóval semmi esetre se hagyjátok ki az akkori progikat ;) jó készülést holnapra, 8:30kor tala keletiben
2017. aug. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amikor én góéya voltam, akkor az instruktorok nem segitettek a tárgyfelvételben mert Társadalomtudományi karosok voltak. Egyik kérdésemre se tudtak válaszolni... Egyedül csináltam mindent. Ehhez szokjatok hozzá, ritka aki segit
2017. aug. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!