Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki nem iszik alkoholt, és...

Aki nem iszik alkoholt, és nem az a bulizós típus az hogy éli túl az egyetemet?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, hogy nem szabad kihagyni az egyetemi bulikat, mindenki ott van stb.

De mi van ha én nem iszok alkoholt és bulizni is csak nagy ritkán megyek?


2017. aug. 20. 22:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ha kipróbálod, és nem érzed jól magad, akkor nem kell erőltetni. Velem is ez volt, egyáltalán nem jön be az alkoholizálás és csak azért, hogy ott legyek nem megyek. Nyugi, tuti lesznek mások is olyan felfogással mint te. Azok meg akik azt hiszik, hogy ezen kívül nincs semmilyen kikapcsolódási lehetőség,őket meg én nem tudom megérteni
2017. aug. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

jó csak épp a nagyobb társaságok igy jnnek össze..

Aki nem iszik és bulizik az kisebbségben lesz, talán ki is közösitik.. Nálunk igy volt

2017. aug. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont abban a helyzetben vagyok, mint a kérdező, szóval át tudom érezni a dolgot. Már a gimi alatt is nehéz volt magamnak társaságot/barátokat szerezni, bár ott sikerült. Remélem majd az egyetemen is lesz legalább pár hozzám hasonló ember.

18/L

2017. aug. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
95%
Én harmadéves leszek, és hasonló vagyok, mint te. Gimiben én is visszahúzódóbb voltam, de egyetemen olyan emberek vettek körbe, akikkel azonos volt az érdeklődési körünk, így hamar találtam barátokat. Eddig évente ha 1x-2x elmentem buliba, de nem volt ebből semmi probléma, ide felnőtt emberek járnak. Semmi kiközösítés, vagy ilyesmi nincs, furcsa is lenne...
2017. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!