Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A mindennapos tesi kiváltására...

A mindennapos tesi kiváltására a nem sportegyesületben való edzést is elfogadják?

Figyelt kérdés
Ha én például úszok, de nem egyesületben (mivel ott egyik korcsoportba sem tudnak felvenni), akkor azt elfogadják, ha bemutatom az úszóbérletemet?

2017. aug. 22. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Bárki vehet úszóbérletet. Ezt nem fogadják el.
2017. aug. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pedig hallottam, hogy egyes helyeken a kondibérlettel, jógával, és népi tánccal is ki lehet váltani.
2017. aug. 22. 13:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanártól függ, van, akivel bármit meg lehet beszélni. Nálunk is sokan kondibérlettel váltották ki.
2017. aug. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez butaság, csak egyesületi sportolást fogadnak el
2017. aug. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha 11-12 es vagy, akkor szerintem meg lehet beszélni a tanárral.
2017. aug. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Erről a tanárodat kéne megkérdezned szerintem... Nálunk például nem is kellett vinni semmit. Ha vitt is valaki valamit akkor akármit elfogadott, úszóbérlet, kondibérlet, minden hülyeséget. Lehet nektek komolyan veszi, ezt mi itt nem tudjuk. Tőle kérdezd...
2017. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, majd utànajárok akkor.
2017. aug. 27. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!