Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE BTK-n tárgyfelvétel...

ELTE BTK-n tárgyfelvétel mikortól megy és hogy?

Figyelt kérdés
Gólya vagyok és fogalmam sincs semmiről.

2017. aug. 22. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
A töri szakosoknak pl. holnap lesz a beiratkozás után. De minden szaknak van facebook csoportja ott biztosan tudnak erről valamit mondani, ha benne vagy a csoportban akkor meg kérdezd meg ott, biztos többet tudnak mint én.
2017. aug. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, Most már megy az előzetes tárgyfelvétel, mikor mindenki felveszi amit szeretne. Szeptember egytől lesz a rangsorolásos, mikor mindenki kap egy adott pontszámot, ez alapján lesz egy sorrend. Aki itt bekerül az már bent van. Majd jön a versenyjelentkezés, itt már csak az a lényeg hogy ha felszabadul egy hely, akkor ha valaki felveszi akkor már bent van azonnal. (a szeptember 1-ben hirtelen nem vagyok biztos , de a qtér oldalán fent van, ha nem találod később be tudom linkelni)
2017. aug. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!