Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szociális munka szakon végzett...

Szociális munka szakon végzettek! Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

És persze mit csináltok? Nehéz volt elhelyezkedni?


Nem erre a szakra tervezek menni csak gondoltam ezt jelölöm majd harmadiknak. Megéri?



2017. aug. 24. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Ha nem akarsz odamenni, miért jelölöd be? Határozottan nem éri meg. Ezt a pályát nem azért választják, mert meg akarnak gazdagodni.
2017. aug. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pontosan tudom. Azért jelölöm be mert érdekel, csak nem ez az elsődleges célom.
2017. aug. 24. 13:50
 3/9 anonim ***** válasza:
17%

A szoc.munkás szak szerintem tip. azárt lett akkreditálva anno idején, hogy néhány szociológusnak főiskolai katedrát csináljanak.

Ez egy semmire sem jó szak, nem is értem, miért nem középfokú az oktatása. Elvesztegetett évek. Ennél még a pedagógiai asszisztens végzettség is piacképesebb, és valami használható tudást is magára szedhet az ember.

2017. aug. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Azért az elég erős túlzás,hogy semmire sem jó szakGyermekvédelmi szakemberek,családsegítők stb stb végzett szociális szakemberek,és nem semmi munkát végeznek.
2017. okt. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
és mi a véleményetek a szociálpedagógiáról?
2017. nov. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4%
Ezek mind kamu szakok. Az volt hülye, aki annyira unatkozott és kitalálta ezeket...
2018. ápr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kamu szak? :D hiányszakma bakker

rengeteg területen igény van rá

meg csak gondolj bele, amelyik szak duálisan is indul, az biztos nem úgymond "büfészak"

2018. máj. 7. 16:34
 8/9 A kérdező kommentje:

mondjuk igen, a szoc.ped -ről tényleg nem sok mindent hallani :D de a szociális munka az más kategória

amúgy erről kérdeztem

2018. máj. 7. 16:36
 9/9 anonim ***** válasza:
9%

#7-nek: A hiányszakma jelenleg az informatikus, programozó, meg a mérnök.

Ilyen kamu szakoknak létezni sem szabadna. Amit ezek dolgoznak majd, azt amúgy is a 8 elemivel is lehetne végezni.

Persze az állam is hibás, hogy ilyen selejt képzésekre pocsékolja az adófizetők pénzét.


Miközben orvos is már alíg van, pedagógus szintén, valszeg rohadtul hiányzik az ilyen szociális sz(a)r. Kinek a nyakára vajon?!


Ha rendes szakot akarsz, menj orvosira, ne ilyen semmirekellő, hasznavehetetlen , egyáltalán képzésnek nevezett hitványságra...

2018. máj. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!