Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tapasztalataitok alapján a...

Tapasztalataitok alapján a számítógépes adatrögzítői munka milyen?

Figyelt kérdés
2015. nov. 5. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Monoton, unalmas, sz*rul fizetett. Megis, mire szamitottal?
2015. nov. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Te benne dolgozol???
2015. nov. 6. 01:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell megkostolnom a locitromot ahhoz, hogy tudjam: nincs jo ize...
2015. nov. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nyári diákmelóba csináltam anno, szerződéseket kellet rögzíteni egész nap. Ahogy az előttem szóló is mondta, unalmas.. 50-60 volt a kvóta egy napra, azt akkor tudtad ha gépelsz, mint a kisangyal. kb 80 szó/perccel gépelek, és nem mondanám, hogy nyugis tempóba belehetett fejezni..
2015. nov. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:( :( :( :( Ez nem túl meggyőző :(
2015. nov. 8. 04:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne legyenek illuzioid, ez a munka csakis azert letezik, mert olcsobb, mint szovegfelismero szoftvert venni.
2015. nov. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Szia!

Ha diákként dolgoznál adatrögzítőként, azt tudom mondani tapasztalatból, hogy nem egy álommunka, de szerintem napi 12 órát talpon lenni rendezvényeken sem az ( a hostesskedésre gondolok itt). Amikor én csináltam adatrögzítést, éjszakai 8 órás műszakban, szerződéseket rögzítettem és 100 volt a kvóta óránként. Sok, de ha belejössz lehet teljesíteni és amíg nem megy, addig azért nem harapják le a fejed. Legalábbis nekem pozitív tapasztalataim voltak. Lettek onnan kedves ismerőseim, kerestem vele pénzt is, de nyilván főállásnak nem jó, csak több mint a semmi és nem fizikai munkáról van szó. Remélem segítettem, de azért próbáld ki első kézből, aztán még mindig ott hagyhatod szerintem.

2015. nov. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm szépen,főleg az utolsónak.Az mit jelent,hogy 100 kvóta?:)
2015. nov. 11. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!