Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinusosok, hol esztek?

Corvinusosok, hol esztek?

Figyelt kérdés
Idén megyek fel, és érdekelne, hogy ha valaki nem koliban üt össze valamit, vagy szendvicset, akkor az egyetem közelében van valami olcsó alternatíva?

2017. aug. 24. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Belváros, fővám tér, kálvin tér, szerinted milyen kajáldák vannak arra? Elárulom, drágák...
2017. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az hogy olcsó/drága az eléggé relatív. Nagyon sok alternatíva van a közelben, van pékség, Burger King, kínai étterem, levesező, tésztázó. De pár metrómegálló és el lehet jutni az Allee-ba ahol szinten sok gyorsétterem közül lehet választani, vagy villamossal gyorsan elérhető a Deák tér is. Én ha a környéken eszek akkor a LEVES. nevű helyet választom 490 egy leves, amihez kérhetsz vagy 15 vagy 30 centis paninit. Ha 15 centiset kérsz a leves mellé akkor 8-900 Ft körül van összesen, ha a 30 centiset kéred akkor 1000-1200 Ft körül. Szerintem ezzel bőven jól lehet lakni és pesti viszonylatban még árban sem gondolnám soknak (bár ez továbbra is relatív).
2017. aug. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ha az egyetem környékén eszek, leggyakrabban a 39-esek étterembe megyek. Van a főépület aljában egy, illetve a C épület oldalában. Nagyon közel van, olcsó, van választék, és van egy tök szupi tésztázó sarka az étteremnek.
2017. aug. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:D
2017. aug. 25. 11:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindig koliban főztem magamra. Olcsóbban jövök ki. Kis dobozkában vittem magammal és a C épületben a büfé mellett ingyen használható a mikro, ott szoktam melegíteni
2017. aug. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Il Treno a Múzeum körúton, ez ár/érték arányban verhetetlen Pesten, de egyébként plázákban veszek elvitelre kajákat.

és még eszembe jutott, hogy a Múzeum körúton van még egy vega hely az Astoria felé, az is jó :) és egyébként nem annyira drágák ott a kajáldák, hiába belváros, de közel van egy csomó egyetem

2017. okt. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!