Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ősszel csinálnék szintemelőt...

Ősszel csinálnék szintemelőt angolból és ha nem lesz olyan jó mint ami kellene tavasszal lehet újra érettségizni (szóval 3. szór)? 19L

Figyelt kérdés

-ha nem érthetőn írtam idén tavasszal érettségiztem angolból közép szinten, most ősszel szint emelőznék, és ha nem lesz meg 90%körüli 2018 tavaszán is mehetek még egyszer?

Előre is köszi a választ:)



2017. aug. 26. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, annyiszor érettségizel, ahányszor akarsz. Iskolás vagy még? Mert ha már nem, akkor fizetned kell az érettségiért.
2017. aug. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Viszont azt is csinalhatod ,hogy nem fejezed be az erettsegit tehat nem szobelizel.Akkor valamit rairnak a torzslapodra ,de az nem szamit.Ìgy ingyen is el tudsz menni ujra.Viszont ha most szeretnel menni akkor vigyazz ,mert szeptember 5 a jelentkezesi hatarido es ha jol tudom (lehet csak a mi iskolankba van igy)akkor ezt neked kell intezni,nem pedig az iskoladnak.Nalunk legalabbis igy vannak ezek a dolgok.De ahogy az elso irta ugy is lehet.Csak pl hogyha neked 50%lett az irasbelid es te 85 %szerettel volna akkor mar vilagos ,hogy az kozel nem lesz annyi.
2017. aug. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem érthető. Rendes érettségit tettél tavasszal, van érettségi bizonyítványod, vagy előrehozottat?

(3-adszor, rövid o)

2017. aug. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :) igen azt néztem hogy 5.én van a hivatalos határidő, de akkor tuti megyek most ősszel aztán max ha nagyon elrontom nem megyek szóbelire.

köszi hogy mondtad eddig ezt nem is tudtam hogy lehet ilyet de mintha már hallottam volna, és akkor csak annyi hogy nem is szólok senkinek nem kell lemondani csak nem megyek el?

2017. aug. 29. 08:58
 5/8 A kérdező kommentje:
3. rendes érettségiztem 12. végén
2017. aug. 29. 09:00
 6/8 anonim ***** válasza:

A jó hír, hogy akkor annyiszor mehetsz, ahányszor akarsz.

A rossz hír, hogy a második válasz ez esetben helytelen, ugyanis nincs több ingyenkaja. Az ingyenes javítóvizsga csak az érettségi bizonyítvány megszerzése előtt megkezdett vizsgákra vonatkozik, tehát akár elmész szóbelizni, akár nem, mindenképp másodszor is fizetni fogsz a következőért.

2017. aug. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi:)

És pontszámításnál a legtöbb százalékosat vagy is valószínűleg az utolsót fogják beleszámolni?

2017. aug. 29. 14:54
 8/8 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Igen en azt hittem hogy te elorehozottan tizenkettedikeskent szeretned csinalni.

Sajnos igy lehet hogy nem igaz 😣

2017. aug. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!