Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécsi orvosisok, tudtok...

Pécsi orvosisok, tudtok mondani jó alibi kurzusokat amiket érdemes lehet másodévben felvenni?

Figyelt kérdés
olyasmire gondolok amit nem vesznek szigorúan, nem gáz ha néha nem jár be az ember (kicsit többször mint a megengedett hiányzás)

2017. aug. 26. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

[link]

:D

2017. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Egyes azt akarta jelezni, őhozzá semmit :'D
2017. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
2. vagyok: anatómia határterületeit ajánlom, tölteléktárgy
2017. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen köszi második! elég volt egy évet lehúzni hogy tudjam ...valakiből ennyi is épp elég
2017. aug. 26. 22:06
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Pfejj én felvettem hozzá a tanulasmódszertant, vagy mit is elsősként nagy naivan
2017. aug. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában a magatartástudományi intézetben a legtöbb kurzus ingyen kredites, plusz az élettanon van vmilyen szexológiás kurzus, de erre be kell járni és csak úgy kapsz 5-t, bár elmondások alapján eléggé unalmas.
2017. aug. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A szexológia kétkredites elektív tárgy, amire csak be kell járni, és garantált az 5.

Szintén elektív még az Add el magad-prezentációs technikák, az nagy előadóban volt, és ha jól rémlik, az évfolyamtársaimnak csak listát kellett körbeadniuk. A Biokémia-kérdezz-felelek komolyabb kurzus, de hasznos a bikémhez, amin sokan hasalnak el.

Fakultatív: Az igazságügyes CSI kurzusok szerintem érdekesek, és nem véresen komolyak azok sem. A klinikai anat hasznos lehet, de az anatosokra a kamutárgy nem jellemző. ;-) Az Állati mérgezések jó lehet, az is 3. féléves.

Az a tapasztalatom, hogy a jelenlétet nézik ezeken a kurzusokon, max. a számonkérés lehet laza.

2017. aug. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek! főleg utolsó a hasznos válaszokat! :)

igen a bikém kérdezz feleleken eléggé hezitálok nem tudom mennyire komoly a téma mert hogyan vizsgázzunkra bejártam első félévben és sokat a vizsgámhoz nem igazán tett hozzá :/ ellenben jó nagy szívás volt hétről hétre :D

2017. aug. 27. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!