Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Normális, ha annyira utálom a...

Normális, ha annyira utálom a tanáromat, hogy holnap kiakarom lyukasztani a biója kerekét?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 19:02
 1/8 A kérdező kommentje:
bicója...:D
2010. máj. 25. 19:04
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
normális, de azért ne lyukaszd ki.
2010. máj. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de, kiakarom, hogy ne tudjon hazamenni >.<
2010. máj. 25. 19:11
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Miért hiszed azt, kis hülye, hogy más tulajdonát tönkreteheted? Persze ha a tiédet lyukasztaná ki valaki, rögtön fel lennél háborodva.Majom.
2010. máj. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát... Biztos elgondolkoznék rajta, hogy valaki miért tett ilyet...
2010. máj. 25. 19:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

és ott fogsz állni a kamerával és veszed ahogy szerencsétlenkedik te pedig szétröhögöd magad ? :)


és miért utálod amúgy ? mesélj ....

2010. máj. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
á! nem is rossz ötlet utolsó! :Đ amúgy megvan a 'közös szimpátia'. végülis pontosan nem tudom, hogy mi a baja velem, de látom rajta, hogy valami baja van velem, csak anyámnak sem mondja... amúgy azért utálom, mert szivatja a csoportot, főleg engem. utálom a stílusát, olyan lekezelő / flegma / öntelt...
2010. máj. 25. 19:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne tedd tönkre a tulajdonát, az tényleg nem szép.

Viszont szívatni szívathatod. Rakj a "bicójához" egy kis "ajándékot". Pl. ha látszik rajta/érezni, hogy nem mos fogat, akkor tegyél oda egy fogkefét, ha büdös, akkor szappant, ha 1 pólóban jár, akkor egy olcsó kínai pólót. Vagy valami hasonlót, biztos van valami, amivel lehet szekálni. Nekem is csomó ilyen tanárom volt, valamiért engem sem bírtak, pedig nem voltam rossz tanuló, mindig 4-es felett voltam.

2010. máj. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!