Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolában az osztályváltá...

Középiskolában az osztályváltás a tanév akármelyik részében lehetséges?

Figyelt kérdés
Értem ezt úgy,hogyha most eldönteném hogy osztályt akarok váltani(ugye szakot),mondjuk október 12-én(random időpont),akkor még félév előtt áthelyeznek vagy csak félévkor már?
2017. aug. 28. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre nincs általános konszenzus, minden az iskolád vezetésétől függ. Általában azt szokták mondani, hogy félévkor menj át másik osztályba, és akkor nem lesz gond a jegyeid körül, de hozzánk jött át teljesen random új ember is annak idején. Azért, mivel még év eleje van, ha teheted, most intézd az osztályváltást.
2017. aug. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Velem is ez történt még 2-3 éve. Az én esetemben félév előtt történt pár héttel, de nekem meg kellett várnom a félévet. Az új iskolába ahol mentem volna az igazgatónő nem fogadott jól, eléggé kritikus volt, nem akarta elhinni hogy miért szeretnék iskolát váltani. Végül maradtam a régiben és végig szenvedtem a középiskolát érettségiig. Szerencsére most új iskolába megyek, egy új osztályba és optimista vagyok, hogy itt jobb lesz.:) Sok sikert Neked is!
2017. aug. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!