Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségi jelentkezés hogyan?

Érettségi jelentkezés hogyan?

Figyelt kérdés

Az idei október/novemberi erettségi időszakban szeretnék szintemelőtzni angolból,és nem hiába olvastam el az útmutató nem látom át teljesen hogy micsodát és hova kell küldenem. Még középiskolás vagyok,de már tettem osztályozó vizsgát, és középszintű érettségim is van. A bizonyítvány és a törzslapon kívül kell valamit csatolni a jelentkezési laphoz? Illetve a jelentkezést feltétlenül postán kell feladni vagy online is el lehet intézni valahogy? Az sem tiszta nekem teljesen hogy a jelentkezést hova kell elküldeni, és hogy honnan tudhatom hogy melyik iskolába kell mennem.

Köszönök előre is minden segítséget!



2017. aug. 29. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:
A középiskoládban kell beadnod a jelentkezést. Érdeklődj a titkárságon a részletekről.
2017. aug. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!