Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy illeszkedjek majd be az...

Hogy illeszkedjek majd be az új iskolába? 16/l

Figyelt kérdés

Szeptembertől másik iskolába fogok járni (tavaly gimibe jártam egy évet, most megyek át egy szakközépbe). Egy olyan osztályba megyek, ahol 18 fiú van, és egyedül leszek lány.

Mire kell számítani egy ilyen osztályban? Mire készüljek fel?



2017. aug. 30. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Arra számíts, hogy valószínűleg nagyon jó dolgod lesz. Figyelj, szerintem ne parázz rá, nem lesz semmi baj. Legyél nyitott és barátságos, nagyon jó és biztos barátságokat lehet kötni ugyan úgy fiúkkal, mint lányokkal.

Lányokkal pedig tudsz más osztályokból is barátkozni! :)

Viszont a középiskolás fiúk azért tudnak furcsának lenni, szóval ne lepődj meg majd semmin. Nagyon sokuknak a foci számít, sportok esetleg kutyuk. A középiskolás korban kezdenek el érni, erősödni (mint mindenki).

Ezentúl viszont rendkívül viccesek, vannak még fiú barátaik (házi nyúltak nem lövünk), vannak nagyon jó ötleteik és nagyon sok esetben jobb hallgatóságok, mint a lányok. És persze nem hisztiznek annyit, nincs kavarás annyira, cica harc, utálkozás.

Szerintem fel a fejjel és csak ügyesen! Sok sikert.


21/l

2017. aug. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi :)


"Viszont a középiskolás fiúk azért tudnak furcsának lenni"

Milyen furcsaságokra gondolsz?

2017. aug. 30. 23:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak arra gondoltam, hogy nem biztos, hogy náluk a tanulás lesz az első.

Sokat fogsz hallani más lányokról, amit lehet nem szoktál meg (pletykásak ok is).

Ezek már lehet csak általánosítások: de sokat esznek, nyíltan büfögnek ha úgy tartja kedvük és tipikusan rosszak a legtöbben. Órán esetleg hangoskodnak, ami nem tetszik kinyílvánítják.

De ezek csak tapasztalatok, tehát nem feltétlenül lesz így nálatok.

2017. aug. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!