Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy illeszkedjek be az új...

Hogy illeszkedjek be az új iskolába?

Figyelt kérdés

Csendes vagyok nagyon, általánosban volt 2 barátnőm és velük voltam mindig itt meg az új iskolában nem nagyon megy az ismerkedés azaz nemtudom hogy kezdjem stb ők meg nem nagyon kezdeményeznek

Mit tegyek?

Olyan szarul érzem magamat ez miatt és a következő középiskolai évek miatt is



2017. aug. 17. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj, most amiatt szorongsz, mert amikor a középsulira gondolsz, csak egy "arctalan" masszát tudsz elképzelni, nincsenek konkrét személyek, nem ismered őket. Amúgy ha érdeklődő vagy, azt szeretik az emberek. Nem kell nyalizni, meg törleszkedni, piócáskodni, csak érdeklődni a másik iránt, és máris kedvelni fognak.
2017. aug. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Mit vársz? Ők menjenek oda beszélgetni veled? Ha egy társaságba belépsz akkor neked kell nyitni nem a társaságnak akik már ismerik egymást. 5 vagy 6 suliba voltam, mindig én nyitottam és mindig kijöttem az osztálytársakkal. Ne várd el, hogy ők nyissanak. Nyisd ki a szád viccelődj stb. Utánns már lazábban megy.
2017. aug. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Légy nyitott ennyi a lényeg:) én elrontottam az egész 9.-es évem mert nem nyitottam az osztálytársaim felé aztán iskolát váltottam és ott se nyitottam senki felé de ezt már nagyon megbántam most már látom sokkal jobb lett volna minden ha nem ülök csenbe. Most már minden rendbe beilleszkedtem nagy nehezen. Ma már nem értem miért nem nyitottam feléjük tudom könnyű mondani de légy bátor nyis feléjük ne félj odamenni hozzájuk nagyobb baj ha csendbe maradsz így sok mindenből kimaradhatsz. Sok sikert :D 17/L
2017. aug. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jajj, mintha magamat látnám :D

Én is nagyon paráztam, de ezek jönnek maguktól. Emlészem, az első egy hétben mindenkiolyan csendben volt szünetekben is,aztán hamar összekovácsolódtunk.

2017. aug. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :D

Csak attól "aggódom" hogy vissza utasítanak vagy nem találnak jó fejnek és ezért nem barátkoznak velem stb stb

2017. aug. 23. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!