Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik mesterképzést érdemeseb...

Melyik mesterképzést érdemesebb elvégezni?

Figyelt kérdés

Most fogom elvégezni a pénzügy-számvitel alapszakot, a mestert pedig a BCE-n tervezem.


A három szak van ami szóba jöhet:

-vezetés és szervezés

-nemzetközi gazdálkodás

-pénzügy


A szívem a vezetés és szervezéshez húz, mert a multi ahol vagyok, vezető utánpótló programokat szokott indítani, és feltétele a mesterdiploma. A másik ok pedig a controlling szakiránya a képzésnek, amivel nap mint nap foglalkozom.


A nemzetközi területen azért gondolkoztam, mert szeretem a nyelveket és érdekelnek a nemzetközi vizek, dolgoznék szívesen külföldön is, ha adódna rá lehetőségem a jövőben.


A pénzügy iránt annyira nem rajongom, viszont itt is van pénzügyi controllingal foglalkozó tárgy.


Amiket olvastam és hallottam, azok alapján azt a következtetést lehetett levonni, hogy a vezetés és szervezés viszonylag egyszerűbb mesterképzési szakok közé tartozik és nem nyújt annyit mint egy pénzügy mester. Ennek lehet valami igazság alapja?


Köszönöm!



2017. aug. 30. 21:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Pedig pü
2017. aug. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!