Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nepun gyujtőszámlára nem...

Nepun gyujtőszámlára nem érkezett még meg a pénz. Lekéstem a határidőt?

Figyelt kérdés

Be kellene fizetnem az adminisztrációs díjat, de még nem érkezett meg az utalt pénz a Neptun gyüjtőszámlára.

09.03.-ig van kiírva a befizetési határidő, vagyis ma jár le.

Ilyenkor mi van? Ha holnap megérkezik a pénz, akkor már nem tudom befizetni? Buktam az egészet?



2017. szept. 3. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Meg ha hetkoznap is utalsz, akkor is van, hogy 1-2 nap mire odaer a penz... nekunk erre fel is hivtak a figyelmunket, de szerintem tudnivalo, hogy az ilyet nem hagyjuk az utolso pillanatra...
2017. szept. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 marcusek ***** válasza:
57%
Nyomtasd ki az igazolást, miszerint útban van pénz, találj ki valami hihető mesét, hogy miért hagytad au utolsó pillanatra, majd ezzel a kettővel menj be az iskoládba, és kért 1-2 napot. Az igazolás szerintem ehhez elég lesz, az ő érdekük is, hogy befizesd.
2017. szept. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 marcusek ***** válasza:
Lemaradt: a Neptun egy automatikus rendszer, ha nem kapsz + időt, akkor természetesen holnap már nem tudod befizetni, hiszen a rendszer beavatkozás nélkül önmagát lezárja.
2017. szept. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is néha kell 3 nap is hogy átmenjen a pénz a neptunra sajnos. Ezt bele kell kalkulálni.
2017. szept. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Általában nem zárja le a befizetést, be tudod fizetni később is, csak valószínűleg kiírnak neked egy késedelmi díjat, ami egyetemenként, pénzösszegenként, meg a késés mértéke szerint is változó.


Mikor utaltad el a pénzt? 2-3 munkanap kell neki, hacsak nem hétfőn vagy kedden utaltad el, teljesen normális, hogy még nem érkezett meg (hétvégén nem is fog). Figyeltél arra, hogy megfelelő közleménnyel utaltál-e? Ha nem jól írtad a közleményt, akkor várhatod örökké a pénzt, sose érkezik meg.

2017. szept. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!