Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen faktot vegyek fel?

Milyen faktot vegyek fel?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy milyen faktot vegyek fel amiből majd emelt érettségit tegyek. Nem tudom eldönteni hogy melyik szakra menjek. Szerintetek melyik emelt érettségi könnyebb a fizika,a töri,a magyar, vagy a kémia?

2017. szept. 3. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne aszerint válassz hogy melyik a könnyebb hanem hogy mit akarsz tanulni, meg melyikkel viheted többre. töri-magyarral max valami humán szakra mehetsz amivel nem sokra mész és jogászra, amiből szintén nagy a túlképzés.
2017. szept. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kinek melyik a könnyebb ? Reaktív. De én a fizikát mindenképpen felvenném mivel majdnem az összes mérnöki szakhoz elfogadják és ha a pénz érdekel akkor az ezzel foglalkozos szakok keresnek a legtöbbet
2017. szept. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%
Matek-töri így kb bárnilyen szakra mehetsz még.
2017. szept. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!