Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megvertek mert nem sikerült a...

Megvertek mert nem sikerült a vizsgskurzus, ezek normálisak?

Figyelt kérdés
2017. szept. 6. 04:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
29%
Hányadéven?
2017. szept. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nem mindegy hányadéven vagyok? A helyzeten nem változtat, sajnos...
2017. szept. 6. 08:17
 13/15 anonim ***** válasza:

Az itteni válaszolók mégis mit tudnak tenni?

Illetve milyen tanácsot is adhatnánk, ami neked még nem jutott eszedbe? Semmilyet..

Beszélgetni olyanokkal, akik félholtra vernek egy csúszás miatt? Meg se próbáld..

Gondolom elköltözni nem szeretnél, mert nem tudod magad eltartani. Ha mégis, akkor ott a megoldás.


Két választás van.. hagyod hogy tovább folytatódjon de cserébe élvezed az előnyöket, vagy lépsz és megszakítod velük a kapcsolatod.

2017. szept. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#8 de igen, vizsgakurzus több helyen is most van.

De kérdező, mi semmit sem tudunk tenni azon kívül, hogy mondjuk neked hogy nem normálisak.. Beszéld meg velük.

2017. szept. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Hiába beszélek velük semmi...

Egy félévet fogok csúszni, de akkor is a mardék egy tölteléktárgyat mellett tudok dolgozni.

Elvették a laptopomat is, megy, hogy biztos nem jártam iskolába, b..ztam tanulni...

Már az egész nyaram egy pocsék volt a csesztetésük miatt. Sokat készültem rá, meghúztak, ez van...

Mostha megölöm magamat, akkor se változik semmi.

Barátnő 8 év alatt végezte el a jogot, mégis olyan büszke embereket nem láttam, mint az ő szüleit. Egyszer sem verték meg miatta, semmi.

Egyáltalán egy "felnőtt" embert, egyetemen kell elkezdeni gyepálni, meg megtépni, mert ők a király szülők...

Egy életre megutáltam őket, az biztos.

2017. szept. 6. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!