Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen hogy van ez az...

Egyetemen hogy van ez az órarend dolog?

Figyelt kérdés

Felvettem a tárgyakat, de nem tudom mi van az órarenddel. Most kaptam e-mailt, hogy X tankörnek, ez az óra így meg így lesz. Én azt se tudom mi az a tankör. Ráadás, hogy azt se tudom melyik tankörben vagyok. Megmondják ezt, vagy nekem kell kisakkozni, hogy mi van?

Gondolom a tankörhöz passzolna az órarend, mert az órarendes weboldalon egy legördülő menüből lehet választani és az alapján hozza be az órarendet.

Tehát K-54113-nek ez és ez az órarendje. Gondolom én.



2017. szept. 7. 21:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%

Neptunban felveszed a tárgyakat, utána átmész az órarend menüpontra és voilà.


A tankör nem tudom mi akar lenni, sosem hallottam még ilyet.

2017. szept. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mibe kerülne egy intézményt beírni az ilyen kérdésekbe???
2017. szept. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Nem írom bele....Rejtőzködöm. :)

Amúgy az órarend menüpont a Neptunban nem hozott be semmit egyelőre.

De azt hiszem, hogy kb. mindenkinek hasonló az órarend, csak a gyakorlati időpontok térnek el és erre van a kód. Mármint lehet valaki U-65433, akkor reggel 8-ra megy gyakorlatra, de ha átteszi magát Y-9999-re, akkor meg mondjuk másnap 10-kor van neki ugyanaz ami a másiknak előző nap 8-kor.

Én így fejtettem meg. Remélem nem bszok rá.

2017. szept. 8. 19:17
 4/21 A kérdező kommentje:
Még annyival vagyok bajban, hogy nézegetem milyen könyvek kellenek majd a kar honlapján. És a kötelezők között megjelenik ilyen német nyelvű mű is. Nagyon remélem elmondják mi kell. Be vagyok tojva rendesen... :S
2017. szept. 8. 19:20
 5/21 A kérdező kommentje:
És annyit hozzáteszek, hogy nem német szakra megyek, tehát nekem, mint elsőévesnek csak ezért kérdőjeles a német kiadvány. Meg azért is, mert annyit tudok németül, hogy "gut, besser...Gösser"...
2017. szept. 8. 19:23
 6/21 anonim ***** válasza:
95%

sajnos a nemzetközi szakirodalom feldolgozása jogos kérés, bár általában angol és német irodalmat is ajánlanak (ha van.)


a gyakorlatok időpontja csoportonként mindig eltérő, az előadásoké nem, az mindenkinek azonos. általában kód alapján a tanrendben rá lehet keresni, elte-ttk-n biztosan, de mivel te rejtőzködsz, mert félsz, isten tudja, hogy mitől, így nemtudom megmondani.

2017. szept. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%
azt meg, hogy milyen könyvek kellenek, meg fogják mondani minden kurzus 1. óráján, azt is, hogy mi az ami kötelező, mi az ami ajánlott, és mi az amit kifejezetten az érdeklődőknek szánnak
2017. szept. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%

tuti miskolc ott vannak tankörök.. ( ezek ilyen osztályfélék karonként ) itt az órarend

[link]

2017. szept. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%

vagy bme kitudja ott is van vmi hasonló

Neptunban megtudod nézni a tankörödet.

2017. szept. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
74%
nem , az más ott akkor mégis Miskolc lesz
2017. szept. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!