Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZE tanulói, tárgyfelvétel...

SZE tanulói, tárgyfelvétel hogy megy?

Figyelt kérdés
Első éves leszek és ha jól tudom az első félév órarendjét a suli állítja össze... tegnap este felvettek 10 tantárgyat nekem, ezek után van valami teendőm? Érdekesnek találom hogy ebből 4 tesi (Erő, Állóképesség, Úszás), valaki esetleg tudja hogy miért van ennyi? (Gazd. és menedzsment szak)

2017. aug. 23. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Teendőd már nincs vele. A tesit meg itt egyszerre szokták felvenni. Ha mindet megcsinálod első szemeszterben akkor le van egybe tudva, amelyikre meg nem mész elég alkalommal azt kell majd később újra felvenni.
2017. aug. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oh, tehát ha első félévben mind a 4 megvan, akkor a tovabbiakban nem lesz?
2017. aug. 23. 15:30
 3/4 A kérdező kommentje:
Jajj, és még annyi, hogy muszáj ezeket teljesíteni amiket ők adtak meg? Nem lehet mást választani?
2017. aug. 23. 15:45
 4/4 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok. Valaki azt is mondta, hogy ez még nem a végleges órarend, de minden órám megvan, ami a mintatantervben szerepel, kérdező, ez veled is így van?
2017. aug. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!