Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Kisképzőbe, amikor viszed...

A Kisképzőbe, amikor viszed az otthoni munkáidat akkor annak eredetinek kell lennie vagy nem?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha osszeszerkesztem es kinyomtatom, az jo?
2017. szept. 10. 21:46
 1/4 anonim válasza:
szerintem ne menj oda.
2017. szept. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Lehet fényképet is vinni, ha az eredeti alkotás mérete nem megfelelő, azonban ne te nyomtasd ki, hanem vidd el nyomtatóba ahol jó minőségben megcsinálják. 3 évvel ezelőtt elfogadták, de szerintem ha sehol sem találsz infót erről a weboldalon inkább kérdezz rá tőlük, nem vagyok biztos a mostani szabályokban.


Az összeszerkesztés alatt mit értesz? Csak nyomtattasd ki a jó minőségű képet jó minőségben.


Viszont azért ne az összes munkád fénykép legyen, lehetőleg minél több eredetit adj le.

2017. nov. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2-es vagyok, az lemaradt, hogy az adott (azt hiszem A3as méretű rajzokat kell leadni) leadandó mérettel többé kevésbé azonos nagyságú legyen, de a megadott méretet ne lépje túl, és persze arányosan legyen kicsinyitve.
2017. nov. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Újra 2-es vagyok... közben megtaláltam ezt a hivatalos oldalukon, tehát tuti info ez lenne:


C) Pályaalkalmassági forduló

Az alkalmassági vizsga során a munkákat kódszámmal látjuk el. A képességvizsga során elkészített és

benyújtott munkákat – a névtelenség megőrzésével – digitalizált változatban az iskola kutatás céljára

felhasználhatja.

1. A rajzi képességvizsga feladatai:

a. csendélet (asztalka vagy hokedli forgástesttel) perspektivikus rajza (50 perc)

b. csendélet színes technikával (akvarell, pasztell, színes ceruza választható) (50 perc)

c. portré élő modellről (60 perc)

d. „kreatív feladat” (1-2 feladat, max. 30 perc) (30 perc)

2. Otthoni munkák beadása:

3 db A/3-as méretű (vagy A/3-as oldalra rendezett) otthon készült munkákat bemutató lapot kell beadni,

technikai megkötés nélkül. (A lapokon szerepelhetnek rajzok, festmények, alkotásokról készült fotók stb.

Elfogadunk 1:1-es színes másolatot is.) Amennyiben a felvételiző diák 3-nál több A/3-as méretű otthoni

munkát bemutató lapot hoz magával, a képességvizsgát felügyelő tanár segít a 3 db beadandó lap

kiválasztásában.

A/3-as méretnél nagyobb munkát nem áll módunkban befogadni!

2017. nov. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!