Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha anglisztika, akkor PTE...

Ha anglisztika, akkor PTE vagy ELTE? Miért?

Figyelt kérdés
2017. szept. 11. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
csak az ELTE-ről tudok nyilatkozni. én ezt választanám, méghozzá azért, mert önmagában az anglisztika nem a legjobb választás (kivéve, ha ebből szeretnél doktorálni vagy az egyetemen maradni kutatni), és akkor már a nevesebb egyetemen tanulnám. az ELTE-n temérdek elismert oktató és professzor tanít, bölcsészettudományt tekintve itt a legtöbb a lehetőséged: felvehetsz különleges minorokat (keleti nyelvek, finn, egyiptológia stb...), szabad krediteket (az egyetem bármelyik karáról vehetsz fel órákat), több a diák (és ezáltal jobban építheted a kapcsolati hálódat, ismeretségeidet), Budapesten több a lehetőség.
2017. szept. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%
Ugyan ez nem válasz a kérdésedre, de szerintem Károli! :)
2017. szept. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem is Károli.
2017. nov. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!