Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Földes Ferenc Gimnázium specmat?

Földes Ferenc Gimnázium specmat?

Figyelt kérdés

6.-os vagyok és szeretnék jövőre a Földesbe menni 6 osztályos specmatos osztályba. Érdekelne azok véleménye, akik már oda járnak, vagy esetleg matekosok is: Szeretitek? Milyen a közösség? Milyenek a matektanárok, kell esetleg tartani valamelyiktől? Hány matekotok van egy héten?

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat:D



2017. szept. 12. 19:47
 1/4 anonim válasza:

Én oda jártam 6 évfolyamos képzésre és nagyon szerettem a matekot is és a matekon kívül még más tárgyaKat is. A közösség zömmel matekot szerető emberekből áll, a matektanárok nagyon jó fejek (legalábbis a legtöbbek). Csak hogy pár nevet említsek: Győry, Kovács Attiláné, Gulyás, ők nagyon jók, de persze vannak még. Nekünk 7.-8.-ban 6, 9.-ben 7, 10.-ben 6, 11.-ben 8, 12.-ben meg 7 óránk volt.

Sok sikert a felvételihez!

2017. szept. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Csak nem a tanárokról akarsz információkat gyűjteni? Sajnálom, semmi érdekessel nem szolgálhatok, de azért ez... És miért csak a matektanár? Hmm...

Egyébiránt klassz suli, érdemes ide jönni, a tanárok nagy része jó, persze ki lehet fogni rosszakat is. A közösség osztályfüggő, erre így általánosan nem lehet válaszolni.

2018. febr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hazadi Noémi válasza:
Szia! Végül bekerültek?
2018. febr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hazadi Noémi válasza:
*bekerültél?
2018. febr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!