Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lehet, hogy egy elsősse...

Hogyan lehet, hogy egy elsőssel ugyanazt a tárgyat vetetik fel, mint velünk harmadéven?

Figyelt kérdés

Kötelezően választott tantárgy.

Mesélem itthon, hogy xy-al (szomszédom) együtt voltunk előadáson. Erre, hogy ez "na bazzeg mekkora szégyen". Hiába magyaráztam, hogy tanterv szerint nekünk ez most van. Most változtattak elég sok mindent, az újban máshogy van.

A szép az egészben, hogy az elsősök is azt hiszik, hogy mi bukottak vagyunk. Én meg nem szeretném, hogy ilyeneket terjesszenek rólam. Ráadásul egy értelmetlen előadás, amire nem terveztem bejárni mindig. Én is mentem mindenre elsőben, de kikezdik azt is, hogy nem járok.

Komolyan be se kellett volna mennem egxszer se.

Most tök jó, h cseszegethetnek.

Gondolom máshol is van ilyen a választottakkal... A franc ki van az iskolával is.


2017. szept. 13. 13:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy a Nyíregyházi Egyetemről van szó.
2017. szept. 13. 13:41
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi pár épülettel arrébb vagyunk, az Egészségügyi karon, de nálunk nincs ilyen.
2017. szept. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem épül rá semmi, lehet össznépileg felvették, hogy előbb meglegyen, nem tudom.

Tényleg rengeteget változott a tanrend,az is elképzelhető, hogy most van.

Túl van reagálva eléggé éa nem az én részemről.

2017. szept. 13. 13:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

" A szép az egészben, hogy az elsősök is azt hiszik, hogy mi bukottak vagyunk. Én meg nem szeretném, hogy ilyeneket terjesszenek rólam."


Tiszta dedó. Egyetem? Ilyen agyi színvonallal?

2017. szept. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez egy ilyen hely, ahol összvisz 30-an vagyunk így is az órán.

Nem én dedózok, hanem hallottam, hogy ezt beszélik... Meg apáméknak meg mondhatok bármit, még a sulibajárást is felügyelik.

2017. szept. 13. 14:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Erre csak annyit tudok mondani: Szuz Maria gyere le, vagy en megyek fel. Ovodas szinvonal.
2017. szept. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!