Ennyi kredit elég?

Figyelt kérdés

Idém csak 26 kreditet sikerült felvennem.

Mivel csalódtam a szakomban(mint sokan mások),rájöttem minérdekel jobban,ahhoz azonban kell egy emelt matek érettségi(ami még nincs),így közben arra is készülnöm kell.

Elég ez a 26,vajon? Lehet valami bajom belőle,hoy csak ennyi? Önköltséges szakon vagyok.

2.éves ELTE-s L



2017. szept. 13. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
nem akarok beszólni de jó hogy rájöttél 2 év után hogy nem ezt akarod csinálni
2017. szept. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Miért szerinted mennyi 2 év? Semmi.. elmegy az a 2 év sokkal rosszabb dolgokra is. Jobb most, mint majd 50 éves korában, amikor egyszerűen nem fogja rávinni többet a kényszer, hogy bemenjen dolgozni és inkább öngyilkos lesz vagy mély letargiába kerül.


Én a helyedben passzívra mennék, az alatt simán mehet az emelt matek.

A helyedben nem fizetnék. Főleg úgy nem, hogy csak másodéves vagy, így még azért van bőven hátra a képzésből.

2017. szept. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%
Én csak azt nem értem, minek pazarolsz pénzt (azért nem olcsó a tandíj sehol) arra, amivel nem akarsz foglalkozni. Inkább iratkozz ki mielőbb!
2017. szept. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!