Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Színész II. OKJ képzés elvégzé...

Színész II. OKJ képzés elvégzése után milyen munkalehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
Gondolom nem ér fel egy egyetem elvégzésével, de mint tudjuk, ott 100 évig várólistás vagy, ha nincs protekciód...
2017. szept. 18. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyetem után is kb nulla a lehetőség :)


Max. színház, de kb. az sem.

2017. szept. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hmmm.. Hát érdekes, amit írtál. Azt gondoltam, hogy a színművészeti után tárt ajtókkal várják az embert a társulatok. Ezek szerint akkor mégsincs így?

És akkor a válasz alapján teljesen felesleges lenne elvégezni a képzést? Nagyon vonz a pálya, de tudom, hogy esélyem nem sok van bejutni színművészeti egyetemre/fősulira, gondoltam ez a képzés lehetne egy alternatíva..

2017. szept. 19. 16:43
 3/4 mi a fene ***** válasza:
Ha nagyon szeretnéd, végezd el. Sosem lehet tudni.
2017. szept. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szeretném, de ha elég bizonytalan, hogy el tudnék-e helyezkedni vele, akkor nem erőltetném.. Mert nem mindegy, mire költöm azt a több zázezret. :)
2017. szept. 23. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!