Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Milyen munkalehetőségek...

Milyen munkalehetőségek vannak Ausztráliában, és milyen szakma keresett ott (abban az esetben, ha állampolgárrá vált már ott az ember)?

Figyelt kérdés
Különösen olyan szakmák érdekelnek, melyeket rövid idő alatt meg lehet tanulni még mielőtt az egyetemet elkezdem (néhány hónap alatt). Nem fő szakmának, csupán mellékes szakmának, melyet az egyetem elvégzése előtt is végezhetek. Most van néhány hónapom egyéb képzéseket megszerezni, melyek hasznomra válnak majd. Nem megyek most bele, hogy miért, de a jövőben már az egyetemi éveim alatt is legalább évente ki szeretnék utazni oda (pl.:a nyári szünetben), s ez idő alatt sem szeretnék munka nélkül lenni ott. Legalább az útiköltség árát szeretném ott megkeresni, ha nem többet. Tudna tanácsot adni olyan, akinek van ebben tapasztalata, hogy mi az, amit ott egészen tisztességesen megfizetnek, s melyet Ausztrál állampolgárként és angol, magyar és esetleg még egy idegen nyelv majdnem anyanyelvi szintű tudásával végezhetnék?

2014. júl. 1. 17:26
 1/3 anonim válasza:

bertok.com oldalon sok hasznos infó van.

Amúgy meg a hiányszakmák mindig változnak, így most hiába tanulsz ki valamit a listáról, 1 hónap alatt lekerülhet.

Magyarországról nem tudsz kimenni working holiday-el, úgyhogy az felejtős hogy nyáron kimennél dolgozni.

De még ha tehetnéd, sem tudnál annyit keresni, hogy a repjegy ára vissza jöjjön, mivel kint minden drága.

Nehogy azt hidd, hogy kint minden az öledbe hullik, keményen meg kell küzdened, mert te mindig csak egy bevándorló maradsz.

Jól nézz utána a dolgoknak! Meg szerintem azzal sokkal jobban járnál, ha kint végeznéd el az egyetemet, könnyebben megkapnád az állandó lakosi vízumot.

Még a StudyGo-t ajánlom ha több infót szeretnél.

2014. júl. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A kérdésedre válaszolva hogy ha már állampolgárra vált valaki mi az amit érdemes tudni. Először is szerez fejér kártyát amivel tíz dolgozni sok építkezésen is akár aztán legyen targonca vezetői engedélyes es EWP "elevated work platform" ezekkel van esélyed a legrövidebb úton munkát találni.
2014. júl. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tehát ha jól értem nyáron( ami az ausztrál tel) te ki akarsz utazgatni és az idő alatti gy turista vízummal dolgozni? Hahha! Nem tudsz dolgozni, később sem tudom hogyan lennel állampolgár de míg azt megszerzed lesz időd megnézni magad h mi a meno szakma
2020. jún. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!