Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Tóth Árpád Gimnázium...

Debreceni Tóth Árpád Gimnázium. Vélemények?

Figyelt kérdés
2017. szept. 20. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
40%

Nagyon erős matek fizika sokan nem birják és sulit váltanak de az tény hogy olyan képzés van ott ami magas szintü az iskola felszereltsége is egyedülálló nagyon újszagu az egész és közel van a vasutállomáshoz .kb ennyi ja és hogy SOK a beképzelt személyiség arrafele .

16f

2017. szept. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A bikém szakok nagyon szuperek, nagyon jó szaktanárok vannak. Én oda jártam (16ban érettségiztem), és életem egyik legjobb döntése volt hogy odamentem. A tanárok figyelmesek, törődnek a diákokkal személyesen is ha igény van rá, túlnéznek azon hogy csak a tananyagot kell leadniuk. Persze vannak kivételek, meg egyes szakokon nem ilyen jó a színvonal (tanárok és diákok terén sem), de attól még én csak ajánlani tudom.
2017. okt. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!