Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A nemzeti közszolgálati...

A nemzeti közszolgálati egyetemen minden szakra kell tesi?

Figyelt kérdés

Néztem a bünügyi illetve ehhez hasonló szakokat, tudom a rendvédelmihez kell. De tavaly elkísértem barátnőmet és nagyon megtetszett az egész hely, a légkör. Addig teljesen tanácstalan voltam, most viszont egyre inkább szeretnék ilyesmivel foglalkozni.

Sajnos két évig felmentett voltam tesiből ami meg is látszik. 70kg-ról felmentem 100-ra. Próbálok visszarázódni de nehezen megy.

Az alkalmasságin ilyen szempontból biztos kihullanék. Van ott olyan szak amire nem kell tesi meg ilyenek?

Néztem a felvit, de most semmi használhatót nem találtam még erre.

Köszi előre is!! :)

18/l



2017. szept. 23. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nincs.
2017. szept. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

RTK-ra nincs. Fizikailag elég kemény és megterhelő. Nem tudom milyen felmentésed volt tesiből, de lehet kizáró ok lenne ha olyan. Ha mindenképp ide akarsz járni lehet bőven válogatni a többi karról is :)

Ki a barátnőd? Lehet ismerem ha most kezdett :D

2017. szept. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Végül az Pécsett kötött ki jogon, azt tette elsőre. :D

És a többi szakon semmire nem kell?

Igazából a csigolyáimmal volt/van valami. Recsegnek, ropognak és futásnál, hajolásnál fájt. Volt, hogy lezúgtam a gyűrűről és hiába volt szivacs hetekig alig tudtam kiegyenesedni. Porcerősítőket kaptam, gyógyszereket egy évig meg ugye gyógytesi, de mondjuk arra alapból kellett mert gerincferdüléses vagyok. Igazából nem lett jobb sokkal, sőt. Már mondjuk mozgok, úszni járok, bicózok :) Mert rájöttem igazából feleslegesen ücsörögtem tizenegy tizenkettedikben. De hát azt mondták azt kell, meghát az én hibám is.. 35 fokban meg nem ellenkezik az ember ha helyette inkább az irodába kell pakolnia. Emiatt kiestem az óvónőiről, a tanítóiról.. Mindenről ami érdekelt, hülye voltam rendesen, nem de? :D

2017. szept. 24. 00:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#2. vagyok.

Egészségügyi alkalmasságin ha kimondod a gerinc szót már rányomják az alkalmatlant:/

NKE-n az Államtudományi és Közigazgatási Karra, a Nemzetközi és az Európai Tanulmányok Karra és a Víztudományi Karra nem kell fizikai alkalmassági ha jól tudom. Ezeken nézz körül, hátha egy szak megtetszik :)

2017. szept. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A HHK és az RTK alapból kiesik nálad, mivel komoly fizikai felvételi van.

Ahogy előttem is írta valaki, az ÁKK-ra, NETK-re nem kell fizikai felvételi, viszont pl. a NETK-re magas a ponthatár(kivéve hálisten idén). Szóval ha ide szeretnél jönni, gyúrj rá a tanulásra.


Amúgy a felvi.hu-n minden, de minden fenn van. Ha végzős vagy, ez legyen a Bibliád...


[link]

2017. szept. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ! :)

Szóval akkor esélyem nincs nagyon, hogy nyomozó legyek? :(

2017. szept. 24. 20:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs..
2017. szept. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!