Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a budapesti Szent...

Milyen a budapesti Szent László Gimnázium?

Figyelt kérdés

Elsősorban az érdekelne, hogy milyen a közösség és milyenek a tanárok úgy általában, de ha valaki tudna nyilatkozni a természettudományi tagozatról (mennyi a felvételi ponthatár, nehéz-e a szóbeli stb.), azt is megköszönném. :)

Meg azt szeretném kérdezni, hogy van-e kollégium (mivel vidékről mennék fel, ha minden jól sikerül).

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2017. szept. 25. 13:20
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Mivel rengeteg ember jár ide, ezért nekem az a tapasztalatom, hogy mindenki megtalálja azokat, akikkel jó érzi magát. A legantiszociálisabb, legfurcsább emberek is találnak barátokat, ahogy én észrevettem.

A tanárok vegyesek, de szerintem általánosságban azt lehet mondani, hogy jók. A legtöbbjük nagyon segítőkész, kedves, korrekt, de ugye ki kell fogni.

A természettudományira a felvételi szerintem teljesíthető, nem várnak semmi extrát, kémiai egyenletek rendezése, rendszertan... stb

Az elmúlt néhány év felvételi ponthatárait itt át tudod böngészni: [link]

kattints erre a fülre: Az intézmény középfokú telephelyeinek középfokú beiskolázási adatai az elmúlt két tanévben

a sulinak saját kollégiuma nincs

2017. szept. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. :)
2017. szept. 30. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!