Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A tanárok egyetemen, gyakorlat...

A tanárok egyetemen, gyakorlaton figyelik, ki ül előre és ki nem?

Figyelt kérdés
Számít ez valamit?

2017. szept. 26. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Nyilván a gyakorlatvezetőtől függ, de általában senkit nem érdekel, a legtöbb gyakvez szerintem még a diákok nevét sem jegyzi meg.
2017. szept. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ritka az ilyen. Legkésőbb pár év után mindegyik úgy belefásul, hogy rosszabb esetben azt sem tudja, kiknek és milyen gyakorlatot tart. De ha mégis tudja, akkor sem törődik vele, ki van ott és ki nincs, azzal meg főleg nem, hogy ki hová ül. Csak hagyják, hogy elmondja a mondókáját, akkor már majdnem jó is.
2017. szept. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy szemészprofesszor tanárom a főiskolán. Bejött, közölte, hogy a hátsó sor megbukott... :D

MAgyarázat: ha tanultál a vizsgára, tudod, hogy ő kora miatt sanszos, hogy közelre rosszabbul lát, elöl kell tömörülni.

2017. szept. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Lehet néhány embert megjegyeznek
2017. szept. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szóbeli vizsga van, nem árt, ha emlékszik az arcodra. Szerintem arcról manapság is sok tanár ismeri a hallgatóit (ha bejárnak)
2017. szept. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!