Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyivel nehezebb az orvosi...

Mennyivel nehezebb az orvosi egyetem egy mérnökinél?

Figyelt kérdés
2017. szept. 26. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lehet felfogni, hogy mindenkinek más a nehéz ? Pl. mérnök infón ösztöndíjas tanuló, mert van logikája a programozáshoz és érdeklik a gépek, de pl. a jogot az életben nem tudná elvégezni, mert annyira lesz.rja ezt a témát és nem bírná 5 évig ezt magolni. Vagy pl. orvosin elhányná magát minden boncoláson és köze nincs a kémiához.
2017. szept. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Abban egyetértek az elsővel, hogy mindenkinek más a nehéz. De az orvosi azért nem a biokémia meg a boncolás miatt nehéz...
2017. szept. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl biztos, hogy az orvosi a könnyebb, és ha tippelhetek egyet; ne ez alapján dönts az életedről, mert később nagyon meg fogod bánni.
2017. szept. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

orvosin nagyon sok egyszerű összefüggést kell megtanulni, mérnökin kevés de borzasztó absztrakt rendszert


kinek mi jön be inkább...

2017. szept. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tökre más a kettő.Mindkettő sok tanulást,kitartást és elszántságot igényel,meg persze a logikus gondolkozás sem rossz,ha van.
2017. szept. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő igényel némi logikát és szorgalmat. Ha valakinek ezek megvannak, már az egyénisége és az érdeklődése dönti el, melyik nehezebb neki.

Én orvosin vagyok ötödik éve, és szerintem nem tudnám csinálni a mérnökit. De van, aki meg fordítva van.

2017. szept. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!