Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen beküldenek titeket...

Egyetemen beküldenek titeket betegen?

Figyelt kérdés
2017. szept. 27. 05:36
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Hova és kik?
2017. szept. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Pont azt akartam írni, mint az első. :)
2017. szept. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Egyetemi előadásra, és a szülők - gondolom.
2017. szept. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Ki kuldene be? Egyedul elek, felnott vagyok, oda megyek ahova akarok. Az mas kerdes, hogy betegen is be kell masznom a szeminariumok miatt. Ez van, elvileg nem kell bejarni, gyakorlatilag meg akkor is bemesz, ha megdoglesz.
2017. szept. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
#3 - Egyetemre felnőtt emberek járnak.
2017. szept. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem küld senki, de szemináriumra így is be szoktam járni. Vagy ha fontos az előadás is a tárgy megértéséhez akkor még arra is bemászok.


De persze függ a betegségtől, ezt főleg a náthára/megfázásra értettem vagy hasonló enyhébb betegségre csak. Azért nem hiszem, hogy pl. egy hányás-hasmenés vírussal sokan próbálkoznak órára menni.

2017. szept. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én meg otthon lakom.

Apa nem fogja fel, hogy nem általános iskolába járok...

Ordítozik, dühöng stb. Akármire képes lenne, komolyan.

Lázas vagyok, fáj a torkom, a 200-as zsepi kb. egy órára elég.

2017. szept. 27. 15:00
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Az "otthon lakom" alatt feltételezem arra gondolsz, hogy szüleidnél. Ettől független még felnőtt, önálló ember vagy. Az egyetemre nem gyerekek járnak. Az első diplomámat én is úgy csináltam, hogy még édesanyámmal éltem, de ettől függetlenül gyakorlatilag ő nem foglalkozott vele, hogy mikor mire megyek be. Az én dolgom volt, az én problémám volt, az én érdekem volt. Próbálj meg mihamarabb önállósodni.
2017. szept. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó ég, dehogy - gimibe, általánosba sem küldtek be betegen, egyetemen meg abszolút nem szólnak bele! Sőt, inkább azt szokták mondani, ne járjak be annyi órára, mert itthon sokszor hatékonyabban tudok tanulni (ha van jó könyv / jegyzet)
2017. szept. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!