Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kész nem tudom kezdek felrobba...

Kész nem tudom kezdek felrobbanni?

Figyelt kérdés
Szóval heti 38 órám van hazaérek és mondjuk fizikából is kaptam 30 házi feladatot (szó szerint) szakmai elméletből meg havonta el kell olvasni egy könnyi terjedelmű anyagot és meg is kellene tanulni. Fölösleges órákat raknak be sport igazolásomat nem fogadják el mert hát ha már heti 5 darab 1,5 órás edzésre járok akkor már a nulladik tesi meg se kotyan meg az egyéb 4 tesi. Hetente 3 dogát minimum irunk és 4, 5-ös vagyok (10-ben) Ma is hazaétem 15:30 körül ettem és nekiáltam tanulni elmentem edzeni 19:00 kor hazajöttem és még most sem tartok a végén 22:52 kor. Az átlegnál jobban fog az agyam. Könnyeben tanulok de holnap is 2 doga. Nem szoktam halogatni a tanulást. Mostanába nem tudom mit csináljak. Olyan fáradt vagyok, hogy anyámék szokták kérdezni miért nem játszok haverokkal. Közbe végig tanulok... :((( Nem tudom mit csináljak. Hagyjam a francba legyek 1-es 2-es aztán akkor nyugodt leszek vagy 4-5-ös de akkor semmi szabadidöm nincs. Szerencsére ugy látszik a hétvégét is tanulásasl tölthetem. Idén csak 9 kötelező olvasmány van és ha jól tudom a kis aranyos oktatási miniszter be akarja vezetni azt, hogy +2 hét legyen még tanítás. SEGÍTSÉG!

2017. szept. 28. 22:56
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Tudom hogy régi kérdés de egyszerűen hozzá kell hogy szóljak.


Szóval kishimnazista voltam. Most ugyanott folytatom a tanulmányaimat csak nagygimisként.


10 éves korom óta 4:50 kor kelek, azért hogy 6kor eltudjak indulni otthonról hogy elérhessem a 6:40kor induló buszomat. Senki ne jöjjön azzal kérlek hogy, az én hibám hogy 1 óráig készülök. Mert kell annyi. Ilyen korán szószerint hulla fáradt vagyok, mire kimászok az ágyból az már kb. 6 perc. Aztán a testvérem is akkor kel így osztozni kell a fürdőszobán a tükrön stb.

Elindulok 6 kor és minden reggel sétálok a vaksötétben és jégjidegben 20 percet. Ami nem sok hisz az iskolában csak a termek keresésével sétálok ennyit de tekintve a körülmények nem kellemes az biztos. A buszom már 6.15 kor be áll és ha nem vagyok ott hamar fel sem férek rá.


Már 7kor az iskolában vagyok mivel a későbbi buszom csak fél 9re érne be.


Az előttem válaszolókkal egyet kell hogy értsek. Mert nem tudom hogy hol tudom hasznosítani azt hogy "Haragot istennő zengd péleidész akhilleuszét!" Persze az Illiász "alap műveltség" de szerintem amit az előttem válaszoló is említett, fontosabb lenne hogy tudjunk hivatalos levelet írni.

10.ben a legkevesebb órám a 7. Ami azt jelenti hogy leghamarabb 4re érek haza.

Aztán legalább 1.5 órát tanulok. 7+4!+1,5= 12,5. Vagyis én majdnem 13 órát "dolgozok" egy nap. Egy átlag felnőtt 8at. De persze hogy felnőttnek lenni nehezebb.



Ha négyest hozok haza a fejem iy letépik mert hogy egész délután csak "lazsáltam" és többre is képes lennék. Elnézést hogy pihenni is szerettem volna.


Orvosi egyetem a célom azon belül a debreceni. De hogy ehez nekem miért kell DRÁMA és MÉDIA óra azt nem értem.


Régen minden más volt. Igen lehet higy mi is azt fogjuk mondani a gyerekeinknek hogy a mi időnkben keményebben kellet dolgozni. De nem is lehet összehasonlítani.

Igen bejött az internet, de bejött a kötelező nyelvvizsga is. Bejött a gyk és a wikipédia, de bekerült a magasabb óraszám is.

Lehetetlen és nem is kell összehasonlítani.


A kérdezőnek annyit hogy én is átérzem és ha még aktív vagy írhatnál hogy hogy alakultak a dolgaid ;).

2019. dec. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!