Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magántanulói kérelmet elutasít...

Magántanulói kérelmet elutasíthatja?

Figyelt kérdés

Magántanuló szeretnék lenni , ezt már otthon is megbeszéltük írtunk is kérelmet ,viszont nem fogadta el az igazgató merthogy nem Ő dönt erről es elküldött..:(

Ilyenkor mi a teendő?



2017. szept. 28. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Neki kell döntenie, de akkor úgy látszik még egy szabályos elutasító határozat megírására is lusta. Átmehetsz másik iskolába, ahol engélyezik ezt. (Vagy ha már elmúltál 16 járhatsz esti suliba, ha az megfelelő neked)
2017. szept. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék estire menni családi okok miatt. Az elején az igazgató azt mondta ,hogy nincs lehetőség ilyenre ,de mikor közöltem vele az indokot már más kifogással jött.. Amikor pedig végig olvasta a kérelmemet akkor azt mondta ,hogy erről nem ő dönt , hanem a hivatal. Szerintem még nem volt magántanuló ebben az iskolában, és nem tudja mi hogyan megy.
2017. szept. 30. 07:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Annyi igazság van benne, hogy gyámhivatal véleményét ki kell kérni. A végső döntést az igazgató hozzá még. (Ez főleg akkor lehet fontos, ha még tanköteles vagy)
2017. szept. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok tanköteles.
2017. okt. 2. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!