Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha szeretem a törit és a...

Ha szeretem a törit és a nyelveket, minek tanuljak tovább?

Figyelt kérdés

2017. szept. 29. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben a helyzetben vagyok.

Nekem a kommunikáció, történelem-nyelvta ár, jogász, közigazgatás szervező szakokat ajánlották eddig, de még lövésem sincsen.

Azt ajánlom még hogy ha annyira szereted a nyelveket, és fogékony vagy rájuk, tanulj valami különlegesebbet az eddig beszéltek mellé, az nagyon értékes tud lenni, és jó hangzik egy önéletrajzban (holland, svéd, dán, finn, norvég, francia, spanyol, angol, arab, japán).

2017. szept. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%

"ha annyira szereted a nyelveket, ... tanulj valami különlegesebbet ... francia, spanyol, angol..."


:)))

2017. szept. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Nézz körül előbb a rokonságban, aztán máshol is, hogy nincs-e a környezetedben valami gyerek, akit korrepetálhatnál nyelvekből. (Persze ingyen.) Akkor majd kiderül, hogy van-e kedved a tanításhoz. Mert ha nyelvtanár akarnál lenni, ahhoz a töri jó háttérnek. De akár töri szakos tanár is lehetsz. A tanítás elég nagy terület, szerintem érdemes kideríteni, hogy hogy tetszene, és ez elég konkrétan kideríthető már most. Szóval kezdj el minél előbb magántanítani.
2017. szept. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Esetleg idegenvezető is lehetsz. Ahhoz kellenek az idegen nyelvek,meg a történelem tudás sem hátrány
2017. szept. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Pont ezért tanulj tovább, mert szereted őket, hogy még több ismereted legyen. Ma már mindenki azért megy egyetemre, csak azért, hogy könnyebben kapjon majd jobb munkát, pedig a tanulás miatt kéne, hogy élvezze az ember. S, mivel tanácstalan vagy, az egyetem erre is jó: utat mutat. Akarod- ezt csinálni, vagy máshoz van-e kedved.
2017. okt. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem azt kérdezi, hogy mi célból menjen egyetemre, hanem hogy milyen szakra menjen, mi legyen, ha nagy lesz.
2017. okt. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!