Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha tanárhiány van hogy képes...

Ha tanárhiány van hogy képes egy alapítványi iskola tanárt találni és megtartani ha még annyit se fizet mint a többi?

Figyelt kérdés

Alapítványi iskola mely nem a bértábla szerint fizet hanem bőven az ALATT (nem fölött...) és ugye itt az országos tanárhiány. Azt hinné az ember hoyg ez így együtt oltári tanárhiányt eredményez helyi szinten. Nem elég hogy a szokott pénzért sincs tanár itt még a szokott pénz sincs-és mégis van tanár.

???

Ki érti ezt? Én nem.


2017. okt. 3. 18:50
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Ja és persze mindenki 0-24ben nyüszít hohgy micsoda pénz ez és máshol ez meg az lenne....de azért meg nem mozdítaná a valagát senki.
2017. okt. 4. 20:47
 22/28 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nincs ott semmi, akkor a diákok miért járnak oda?
2017. okt. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
83%
És te miért vagy még mindig ott? Valami nagyon félre ment a fejedben. Illetve nem tudom miértj ó a szennyest teregetni. akinek nem tetszik lelép, aki elégedett marad. Ha van aki marad annak nyilván jó oka van rá. Ha meg sok embernek nem tetszik lehet szólni a főnöknek. Itt nem fogja senki megoldani a bajodat, egyébként meg tudok jó pszichológust.
2017. okt. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

"Ha ennyire nincs ott semmi, akkor a diákok miért járnak oda?"


Mert ide olyan diákok járnak zömében akiket minden máshonnan ,már kivágtak kirúgtak vagy eleve fel se vették volna sehova (eredmények 1,1,1,1,1, ilyennel hova?? ide...)


De kicsit naiv vagy ha azt hiszed az átlag diákot érdekli hogy itt nincs "semmi", az átlag diák itt akkora agyhalott fel se tűnik neki. Érdekli azt hogy nem viszik el őt pl múzeumba szníházba kirándulni-.... azt se tudják mik ezek, a putriból jöttek többnyire agyhalott igénytelen állatok.

2017. okt. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

"akinek nem tetszik lelép, aki elégedett marad. "


Tehát akkor aki itt van az elégedett?? Hm.

de akkor hogy van az hogy mást se hallok csak a szentségelést az átkozódást azt hogy máshol mi van bvezzeg itt smemi máshol ennyi a fizu bezzeg itt máshol ez máshol az-de persze mindenki csak pofázik pofázik de a valagát meg nem mozdítja.

2017. okt. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

" nyilván jó oka van rá"


Na látod ez TUTI!!

Pl az hogy a kutyának se kell sehova máshova fel nem veszik. Ez egy marha jó ok.... nem?

2017. okt. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

"sok embernek nem tetszik lehet szólni a főnöknek"


Na aztán akkor mi lesz???? Ne röhögtess már!!

Aztán akkor mi lesz ha szólnak? Vállat von és közli hogy ha nem tetszik ott az ajtó.


Már volt rá példa.

Volt olyan tanár akit nem léptettek a bértáblában mikor kellett volna. Panaszt tett meg is kapta ez van nem tetszik menjen máshova.

Azóta is itt van azóta se lépett....

2017. okt. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Kedves 15%-os. Én arra akartam célozni, ha olyan jó lenne az a tanár már réges rég átment volna máshelyre, ha nem tetszik neki. Én sem maradok olyan helyen ami nem tetszik (mérnök vagyok), de ha valahol maradok annak 1000 oka van. És ha valahol maradok és nem tetszik nem a gyakorin siránkozok, hanem felemelem a seggem és keresek másik állást. Van akkor tanárhiány, hogy 2 perc alatt lehet találni másik iskolát (vagy mégse lenne olyan jó egy másik iskola????)? NA erre varrjál gombot és ne itt siránkozz. Van telefon, email, google és lehet keresni másik iskolát és el lehet oda menni tanítani. Jah, hogyegyszerűbb itt siránkozni akkor meg ez van...
2017. okt. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!