Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik gimnáziumot válasszam...

Melyik gimnáziumot válasszam ha orvos szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium és a Bolyai között vacilalok.Kitűnő tanulmányi eredményem van. Felvételit az Nlg is kellene írnom (ez nem baj) .Mindenképp természettudományos szakra szeretnék járni. Melyik lenne jobb választás ?

2017. okt. 5. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj be mindkettőbe nyílt napra és azután dönts
2017. okt. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó tanuló vagy igazából mindegy, a Bolyaiba jobban fognak hajtani persze, de cserébe 99% (komolyan mondom) ,hogy felvesznek arra az egyetemre ahová menni akarsz.
2017. okt. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, egyáltalán nem számít, a lényeg, hogy tanuld rendesen a bioszt és kémiát/fizikát és kész.
2017. okt. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Bolyaiba jártam bioszra, szóval az NLG-t nem ismerem (de vannak onnan is az évfolyamunkon). Nálunk a bioszoktatás nagyon erős volt köszönhetően annak, hogy jó tanárunk volt, így már órán megértettük a dolgokat és a tárgyat is megszerettük. Célzottan készültünk az érettségire, mindenkit felvettek az osztályunkból orvosira elsőre. (9 ember). Viszont nem azon fog múlni , hogy sikerül-e a felvételi/ elvégzed-e az egyetemet, hogy hol tanulsz, hanem egyedül azon, hogy TE leülsz otthon és képes vagy-e elég energiát belefektetni a cél érdekében. Ez az egy dolog számít.
2017. nov. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül is a Bolyaiba jelentkeztem, fel is vettek. Igaz a biosz és a kémia elég húzós,de nem szakadok bele.Mindemellett remek barátokat találtam magamnak.Úgyhogy örülök,(igaz, hogy utolsó pillanatban) hogy ezt a sulit választottam.
2021. ápr. 24. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!