Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor kell visszafizetnem az...

Mikor kell visszafizetnem az állami oktatás költségét?

Figyelt kérdés

Igazából ez lenne az első félévem, évem a felsőoktatásban, így semmit nem tudok semmiről. Beiratkozásnál volt olyanról szó, hogy akinek nagyon nem megy a szak vagy nem tetszik és kiiratkozik félévkor, akkor többnyire eltekintenek a visszafzetésől, főleg , ah ez az első féléve valakinek a felsőoktatásban.


Nagyon nem szeretem a szakom, vagyis ez így nem igaz, de nem jön be, nem én vagyok. Beleválasztottam. Ezért érdekelne, hogy mi van az állami visszafizetésével? Ha 1 évet várok és úgy iratkozom ki, akkor biztos kifizettetik velem?

Sajna erre sincs 300 ezrem.


2017. okt. 12. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Ahogy én tudom:

Az első félévben bármilyen következmény nélkül ott lehet hagyni. Viszont a második félévtől a képzési díj felét vissza kell fizetni (kivéve ha újrajelentkezel).

2017. okt. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Újrajelentkezést hogyan kell érteni és mikortól?

Ugyanarra a szakra vagy ugyanabban az évben más szakra, tehát jövő szeptember?

2017. okt. 12. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!