Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az októberi emeltszintű...

Az októberi emeltszintű érettségire mikor kell jelentkezni? Vagy lekéstem már? :S

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
nem késted még le szeptember 2.-a a határidő
2010. máj. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! azt nemtudja valaki esetleg hogy most váltok majd iskolát. Akkor az újban kell jelentkeznem? és ennek van-e vmi díja? mert már több mint 3 éve érettségiztem amúgy csak fősuli miatt szeretnék 2 másik tantárgybol
2010. máj. 29. 09:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor már pénzes igen. Nem tudom pontosan mennyi, de 10 felett.
2010. máj. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

12-22-ig terjed.

Om.hu

2010. máj. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! de ez biztos hogy pénzes? mer én ahogy olvasgattam errölnem írták hogy ha sulibajárok izetni kéne ért. csak azoknak írtak pénzt akik már nem tanulnak. Vagy nekemis kell valamennyit fizetni csak nem olyan sokat? ezt konkrétan sehol nem találtam leírva.
2010. máj. 29. 23:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy iskolába jársz-e vagy nem, ha már egyszer érettségiztél akkor fizetned kell. Ez biztos. Én is ismerek olyat akit tavaly nem vettek fel sehova, ezért tanul valami okj-s szakmát. Ebben az évben pedig újra érettségizett és fizetnie kellett.
2010. máj. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
18.000 Ft.
2010. jún. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!