Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » El lehet végezni a szabad...

Bla A kérdése:

El lehet végezni a szabad bölcsészetet 2 év alatt?

Figyelt kérdés
ELTE-n akarom elvégezni a filozófiát és a művtörit, lehetőleg 4 félév alatt. Van lehetőség a tárgyakat összesűrítve felvenni, illetve megengedik, hogy a végén szakdogát írjak?
2017. okt. 13. 00:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hivatalosan le lehet rövidíteni a képzési időt maximum a felével, tehát ha 6 féléves akkor legkorábban 3 félév alatt engedélyezik, hogy befejezd, ha meg tudod csinálni azalatt a tanegységlistádon lévő tárgyakat, elvégzed, ha van a szakmai gyakorlatot + megvan a nyelvvizsgád, tehát ha minden feltétel megvan.

Arra kell figyelni akkor, hogy a minort vagy specializációt is el tudd végezni, ha van, arra szokott lenni külön szabály, hogy nálunk pl (nem az eltén vagyok) utolsó két félévben kell végezni a specializációt.


Szerintem lehet, de nyilván a tanszéken a legeredményesebb, ha érdeklődsz erről.

2017. okt. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!