Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimnáziumba fogok járni napi...

Gimnáziumba fogok járni napi fél óra átjárással. Megterhelő?

Figyelt kérdés

Üdv! Másik városba, méghozzá Kecsóra fogok gimibe járni, innen Kiskunfélegyházáról. Busszal járnék át, egy fél óra alatt átérek. Szerintetek az a fél óra leterhelő tud lenni? Nem fog menni a tanulásom kàrára? Ha van tapasztalatotok írjatok! Válaszaitokat előre is köszönöm!

Ui: emelt biosz a Katonában.



2017. okt. 15. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Én Budapesten élek és szintén Budapesten jártam gimibe. 40perc volt az út, sokszor reggel még a buszon olvastam át a dolgokat.
2017. okt. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
30 perc kb semmi.
2017. okt. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én városon belül is utaztam reggel és este fél órát, az semmi. Szerintem még jó is, reggel van idő picit felébredni, délután pedig ki tudod szellőztetni a fejed, egy kicsit ki tudsz kapcsolni a suli után.
2017. okt. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egész életemben bejárós voltam, 6 éves koromtól kezdve. Napi 2x 45-50 perc. Igen, életben vagyok még, nem, nem ment a tanulás kárára.
2017. okt. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is Kecskemétre jártam, csak a másik irányból. Volt az néha 50 perc - 1 óra is. Semmiség az egész, diákok ezrei utaznak ennyit vagy ennél többet, nap mint nap.
2017. okt. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bajba is lettem volna, ha nincs a 30 perces busz út középsuliba, mert legtöbbször ott tanultam. Mobilra összevagdosta valaki osztályból a lényeget, vagy letöltöttem offline olvasásra 3-4 olvasónaplót és indultam suliba.

Gondolom nem sűrűn járnak a buszok nálatok, de én egy időbe direkt korábban indultam, mert kocsival ledobtak a messzebb lévő buszmegállóba, ahol fixen volt ülőhely és nyugodtan tudtam tanulni.

Most egyetemre sétával együtt másfél órát számolok, ez se vészes, csak hát van mikor összesen másfél órára megyek be és indulok is haza...

(Mindezt Budapesten belül)

2017. okt. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem busszal az iskola 1 órányira van, semmi megterhelő nincs benne, első óta így járok, most 12.-es vagyok.
2017. okt. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sokan járnak be busszal! Kibírod! Sok erőt kívánok hozzá!
2017. okt. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egy órát utazom mire beérek az iskolába ezért sokszor én is a vonaton nézem át a dolgokat
2017. okt. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!