Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Budapesti Gazdasági Egyetem...

A Budapesti Gazdasági Egyetem Külkereskedelmi Karán mennyi szabadidőm lesz?

Figyelt kérdés

Nemzetközi gazdálkodás alapképzésre (nappali) fogok jelentkezni és szeretnék majd mellette dolgozni, ezért szeretném tudni.

Azt kinéztem, hogy hány óra van, csak az a kérdés, hogy milyen hosszú egy óra :/



2017. okt. 16. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Jelentkezz duális képzésre, akkor ha nem dolgozol akkor is kapsz díjazást, ha felvesznek.

Különben hét közben talán heti 1 napot tudsz dolgozni, ha úgy veszed fel majd az óráidat, illetve a hétvégeken.

2017. okt. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
90 perc egy óra és mivel a külker a világ végén van a városba kb 35-40 perc alatt lehet beérni, szóval emiatt nem sok szabadidőd lesz, de pénteken általában nincs óra, ha jól veszed fel a tárgyakat
2017. okt. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2017. okt. 18. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!