Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Abból a tantárgyból kell...

Abból a tantárgyból kell emeltszintezni ami a felvételi tantárgyam? Vagy ez tökmindegy. (bövebben lent)

Figyelt kérdés
szoval én BGF re akarok menni , közgáz és angól nyelvet szeretném hogyha beleszámítanák , csak azt nem tudom , h hogyha én most irodalomból emeltezek, akkor ugyanugy megkapom a többetlet pontként azt a 40pontot?
2010. máj. 29. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ha nem az a felvételi tárgyad, akkor nem. Csak abból a kettőből számít.
2010. máj. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
csak abból kapod meg a pontot ami felvételi tárgyad és számíttatod is tehát pl ha közgázból emeltezel de végül is matek angolt fognak számolni nincs plusz pont. Ja és nem akarlak elkeseríteni de közgázhoz mindenképpen kell matekot számíttatni
2010. máj. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!