Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A mai emelt szintű angol...

A mai emelt szintű angol érettségiről mi a véleményetek? Hogy sikerült? Én előrehozott, szintemelőként írtam. A középszintű májusban 80% lett, de úgy érzem örülök ha ez 30% lesz.

Figyelt kérdés

2017. okt. 19. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szintén szintemelés miatt mentem ma, a májusi középszintem 97% lett és amiket csinálgattam előző feladatokat korábbi évekről, 80-90%-ra sikerült...

Ma meg többször is a sírógörcs kerülgetett, hogy ezt sem tudom, azt sem...

Ez az idei nagyon szopatós volt, pedig fontos lett volna, hogy jól írjam meg...

Ennél már csak az lesz jobb, ha a jövő májusi emelt meg könnyű lesz és mindenki jobb százalékokat ér majd el mint én és nem vesznek fel az egyetemre. :')

2017. okt. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi a válaszod!Na én ebbe még bele sem gondoltam, hogy a májusi esetleg könnyebb lesz. Mondjuk nekem a május egyébként sem játszana már,mert kettő emeltem lesz és nem merném bevállalni. Hova szeretnél bekerülni? Az én célom a szintemelővel csak az lett volna,hogy 60% felett sikerüljön,és legyen egy nyelvvizsgával egyenértékű tanusítványom. Melyik feladatok okoztak ponosan nehézséget?
2017. okt. 19. 15:06
 3/12 anonim válasza:
100%
Szerintem az előző évekhez képest összességében nehezebb volt, legfőképpen a listening része. A nyelvhelyesség sem volt egyszerű, a writing és a reading viszont egész korrektnek tűnt.
2017. okt. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Nekem pont, hogy a reading resze ment nehezen, illetve a listening... Neked mi okozott nehezseget, kerdezo?


Es amugy ELTE BTK-ra szeretnek menni, ami angol eseteben 419 pont, de meg mas szakoknal is 400 korul van, ami erdekelne...

2017. okt. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nálam a writing hosszú levele annyira kiverte a biztositekot, hogy ötödszöri elolvasása sem tudtam neki látni,megfordult a fejemben többször is, hogy ott hagyom az egészet (pedig nem szokott ilyen indulatokat kiváltani belőlem) 10 percig próbáltam értelmezni, de nem sikerült.
2017. okt. 19. 16:36
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

"Mondjuk nekem a május egyébként sem játszana már,mert kettő emeltem lesz és nem merném bevállalni."


Akkor nem tudsz elég jól angolul, ezzel beláttad. Hiszen ha tudsz, akkor arra csak oda kell menni és kész. Nem kell rá külön készülni, főleg így, hogy már ismered, tudod, hogy hány részből áll, és milyen típusú feladatok vannak...

2017. okt. 30. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"ötödszöri elolvasása sem tudtam neki látni, ... 10 percig próbáltam értelmezni, de nem sikerült"


De mi volt vele a gond? Most olvastam el, szerintem semmi furcsa nincs benne.

2017. okt. 30. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem a reading és nyelvhelyesség volt problémásabb, a listeningben a harmadik, de a levél jutalomfeladat volt számomra, nagyon élveztem megírni, remélem jól is sikerült
2017. okt. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Kinek hogy sikerült végül az írásbeli?
2017. nov. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88-89%, attól függ, hogy elfogadják-e a fellebbezést
2017. nov. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!