Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha irodalmár akarok lenni mit...

Ha irodalmár akarok lenni mit végezzek, milyen diplomám legyen? Ha legyen.

Figyelt kérdés

sajnos kihagytam két évet, jelenleg TÁTK-on tanulok de otthagyom mert nem érzem hasznát (szociológia). Irodalommal viszont szeretnék foglalkozni... sima magyar szak?

22F...



2017. okt. 20. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Sima magyar szak. Csak aztán ne csodálkozz, ha az államvizsga után egy Mekiben találod magad.
2017. okt. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Aláírom ezt a meki dolgot... nagyon is. De hát mi legyen az ember, ha nem az, ami saját Önmaga? Matematikus nem vagyok, se gépészmérnök. Valaki elárulhatná akkor, hogy mit kell, és közben saját maga legyen, maradjon az ember.. :)
2017. okt. 20. 22:32
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
magyar és fontos mellé egy idegen nyelv (ha ez különleges és ritka fordítás, tolmácsolás is lehet később)
2017. okt. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fordítás nem nagyon izgat, és szerintem én nem tudnék átadni egy művet fordításban. Engem a szubjektív oldala érdekel.
2017. okt. 20. 22:35
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Magyar szak, de a szociológiával többre mennél.
2017. okt. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Milla80 ***** válasza:
8%
BECSBEN van magyar szak ?
2017. okt. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Milla80 ***** válasza:
8%
Magyar allampolgar beiratkozhat magyar szakra Becsben ?
2017. okt. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem a mai átalakított képzésen a magyar alapszak nem elég hogy tanár legyél.

Osztatlan (5 éves) magyar tanár képzésre kell jelentkezned. Amúgy szerintem többet érsz vele mint a szociológiával.

2017. okt. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!