Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a jobb ELTE angol-orosz...

Melyik a jobb ELTE angol-orosz tanári szak vagy DE angol-orosz tanári szak?

Figyelt kérdés
Vagy esezleg egy sima anglisztika vagy szlavisztika?

2017. okt. 20. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Attól függ, mi akarsz lenni. Ha tanár, akkor nyilván a tanárit kell. Az ELTE-n nagyon jó a nyelvoktatás, a DE-ről nem tudok semmit. Ha tolmács, fordító, idegenvezető stb lennél, akkor menj szlavisztikára vagy anglisztikára, amelyik jobban érdekel és vedd fel minornak a másikat(minor = kötelezően választható mellékszak).
2017. okt. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Másod éves vagyok jelenleg a DE-n. Az eltén kezdtem.. Nagyon nagy a kavarodás, 0 szervezés, és olyan elvárás ami lehetetlen. kavarc miatt a zh-nk szerdára lett átrakva egy héttel előbbre amivel semmi gond nem lenne mert lehet tanulni előre is.. na de a tanár kedden 6 órakor kezdődő előadáson mondta, hogy még benne lesznek ezek a dolgok a holnap reggel 8 órai zh-ban. Ami nem kevesebb mint 800 szó, 150 kifejezés és 2 igeidő volt. Mivel ő úgy tudta jövőhéten lesz ezért ezt tervezte és ez is lesz benne. Nem értette senki, hogy miért kell megírni másnap a zht.. És hasonlóból volt bőven. Értem én, hogy ELTE és nagyon nagy szám. De azért nézzetek kicsit a promo mögé is.
2018. jan. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!